Sauna ir SPA

Nuo senovės apsilankymui pirtyje žmonės skyrė ypatingą dėmesį. Pirtis – tai ne tik vieta, kur galima pasivanoti. Ši vieta žmogui atneša kūno ir sielos ramybę, bendravimo džiaugsmą, padeda atsikratyti streso, atstatyti pavargusius sąnarius, atpalaiduoja raumenis. Emocinis pakilimas ir noras kurti – tai užtikrintas efektas, kurį suteikia apsilankymas pirtyje.
Todėl po įtemptos darbo dienos kviečiame atsipalaiduoti saunoje, paplaukioti baseine. Tai padės susigrąžinti produktyvumą ir energiją.
Dirbame visą parą. Mūsų viešbučio patalpose galima švęsti savo gimtadienį, vestuvių metines, susitikti su klientais ar verslo partneriais. Galėsite aptarti verslo klausimus neformalioje aplinkoje, organizuoti komandos formavimo renginius, furšetus ar tiesiog atsipalaiduoti su draugais.
Turime puikias saunos patalpas su poilsio zona. Sausa suomiška pirtis, 20 kv.m. dydžio salė, minkštas kampas, banketo stalas, didelis plazminio TV ekranas, poilsio kambarys su lova, dušai, masažinis 4x3m. dydžio baseinas.
Įmonėms siūlome bendradarbiavimo sutartis. Dėl smulkesnės informacijos kviečiame kreiptis į registratūrą.

Paslaugos
Kaina
Suaugusieji (2 valandos)
€17.50*
Vaikai (iki 6 metų amžiaus)
Nemokamai
Vaikai (nuo 6 iki 12 metų amžiaus)
€9.00
Didelis rankšluostis
€3.00
Chalatas
€4.50
Šlepetės
€1.50
Individualus naudojimas (3 valandos)
€130.00**

* - Kiekviena tolesnė valanda €11.60
** - Kiekviena tolesnė valanda €29

Mini SPA kompleksu vienu metu gali naudotis apie 10 asmenų. Viešbučio svečiai mini SPA naudojasi esant ir kitiems viešbučio svečiams, tačiau visada yra galimybė užsisakyti mini SPA individualiai ir mėgautis paslaugomis netrukdomiems kitų žmonių.

Rezervuoti

Užpildydami žemiau esančia formą galite rezervuoti sauną savo individualiems poreikiams. Gavus jūsų informaciją viešbučio atstovas susisieks su jumis dėl patvirtinimo.